19/01/2010
Станом на 08:30 за інформацією Луганського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф внаслідок вибуху балону з киснем в Луганській міській лікарні №7 постраждали 20 осіб, які перебували на лікуванні у відділеннях кардіології, неврології, пульмонології та інтенсивної терапії. As of 08:30 for the information center of Lugansk regional emergency medical services and medicine due to the explosion of oxygen cylinders in Lugansk city hospital № 7 injured 20 people who were on treatment in departments of cardiology, neurology, pulmonology and intensive care.
З 20 постраждалих осіб: 7 - загинуло, 6 - госпіталізовано в обласну лікарню (2 - у важкому стані, 2 - в стані середньої важкості), 1 - перебуває на амбулаторному лікуванні. Of the 20 affected persons: 7 - were killed, 6 - were taken to the regional hospital (2nd serious condition, 2 - in moderate condition), 1 - is in outpatient treatment.
Шість медичних працівників лікарні №7, яких не виявлено під час рятувальних робіт, розшукуються. Six medical staff hospital number 7, which were found during the rescue wanted. С еред них ймовірно завідуючий реанімаційним відділенням, лікар-реаніматолог, медична сестра відділення функціональної діагностики, медична сестра неврологічного відділення, 2 слюсаря. S ered them probably head intensive care unit, physician-resuscitator, nurse functional diagnostics, a nurse of the neurological department, 2 locksmith.
На момент вибуху у лікарні №7 м. Луганськ 261 особа знаходилась на стаціонарному лікуванні, з низ 256 - евакуйовано, 5 - постраждали під час вибуху. At the time of the explosion in the hospital № 7 Lugansk 261 person was at the hospital, down from 256 - evacuated, 5 - were injured during the explosion.
Тривають рятувальні роботи, уточнюються дані щодо медичних та техногенних наслідків вибуху. Continuing rescue operation, said data on the medical and technological consequences of the explosion.
Comment